Apie mus

LABORAMA tiekia inovatyvias tėkmės citometrijos, klinikinės ir industrinės mikrobiologijos, molekulinės biologijos ir ląstelės biologijos technologijas bei sprendimus, sukurtus pasaulinių, aukščiausio lygmens gamintojų, kaip korporacijos  BDQiagenLonzaMiltenyi BiotecMettler-Toledo RaininNanoStringCorningImmucorMDX Health ir arti šimto kitų žymių inovatorių.

Mokslo ir laboratorinių tyrimų specialistams mes siūlome Jūsų galimybių ribas labiausiai praplėsiančias, naujausias, pažangiausias tyrimų ir analizės sistemas bei visus reikalingus priedus, terpes, reagentus bei priemones iš vienų rankų.

Platus produktų asortimentas leidžia pasiūlyti patį tinkamiausią konkrečiam klientui sprendimą – vienoks jis reikalingas mažesnei, kitoks – didesnei ar didžiulei laboratorijai.

Užtikriname ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų įdiegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą. 

Kompanijos Laborama kolektyvas – tai laboratorinių technologijų specialistai, puikiai išmanantys produktų specifiką, siekiantys kiekvienam klientui pasiūlyti geriausiai laboratorijos poreikius atitinkantį sprendimą ir pasiruošę greitai išspręsti Jums kilusius klausimus.

Transparency International tyrimas: Laborama – tarp TOP3 skaidriausių tiekėjų

Kaip skelbiama 2021 m. lapkričio 24 d. Transparency International Lietuvos skyriaus (TILS) publikuotame pranešime apie medicinos srities įmonių skaidrumo tyrimą, dvi Interlux įmonių grupei priklausančios kompanijos – UAB Laborama ir UAB Medita įvertintos kaip vienos skaidriausių įmonių.

Tyrimo metu vertinta iš viso 40 įmonių. UAB Laborama šimto balų vertinimo skalėje surinko 86 balus ir pateko į geriausią įvertinimą pelniusių įmonių TOP trejetuką.

Aukščiausią balų skaičių surinkusios įmonės ne tik pateikia daugiausia informacijos apie savo veiklą viešojoje erdvėje, bet ir vykdo sąžiningą ir etišką veiklą, yra įsidiegusios korupcijos prevencijos taisykles bei tvarkas, deramo ir tvaraus įmonės darbuotojų elgesio kodeksus. Taip pat užtikrina minėtų taisyklių laikymosi mechanizmus.

Šios kompanijos taip pat išsiskiria skaidria ir vieša organizacine struktūra, deklaruoja savo veiklą visuomenėje, vysto socialiai atsakingas iniciatyvas.

Įmonės buvo vertinama pagal tris kriterijų grupes:

  • sąžiningumo politikos,
  • organizacinio skaidrumo,
  • finansinio skaidrumo.

 Šis vertinimas atliktas remiantis didžiausių Lietuvoje veikiančių įmonių skaidrumo vertinimo metodologija.

Trečdalis (12 iš 40) įmonių skelbia bent dalį šios informacijos. Du trečdaliai įmonių (28 iš 40) surinko po 0 balų.

Plačiau apie tyrimą: https://www.transparency.lt/covid-19-pirkimai-tiekejai/

Detalus keturiasdešimties įmonių įvertinimas: www.skaidrumas.lt/tiekejai

PATIRTIS, sukaupta per beveik 30 darnios veiklos metų

ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA

KORUPCIJOS PREVENCIJA

FINANSINĖ informacija

TVARI veiklos filosofija ir vertybės

LABORAMA: TOP įmonė 2021

KOKYBĖS IR APLINKOSAUGOS VADYBA: ISO 9001:2015 IR ISO 14001:2015

LABORAMA – JŪSŲ PATIKIMAS PARTNERIS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE: NUO MĖGINIO IKI REZULTATO!

Mes dirbame Jums: info@laborama.lt