Apie mus

Kompanija Laborama įkurta 2017 m., motininės bendrovės Interlux (www.interlux.lt) Mokslo ir laboratorinių tyrimų (MLT) technologijų padalinio pagrindu.

Laborama specializuojasi mokslo bei laboratorinių tyrimų technologijų segmente, diegdama inovatyvius tėkmės citometrijos, klinikinės ir industrinės mikrobiologijos, molekulinės biologijos, ląstelės biologijos sprendimus. Progresyvi kompanija taip pat tiekia įvairius reikmenis mokslininkams ir pažengusių laboratorijos technologijų vartotojams.

Viena iš naujų Laboramos verslo nišų – itin sudėtingų genetinių DNR tyrimų atlikimo paslauga, kaip vaistų toleravimo DNR tyrimai, vėžio genetiniai tyrimai, prenataliniai tyrimai, kiti DNR tyrimai. Plačiau apie šias paslaugas – www.genotipas.lt.

Atstovaujame tokius pasaulinio lygmens laboratorinių technologijų gamintojus kaip BD, MDX Health, Mettler-Toledo Rainin, Qiagen, NanoString, Corning, Immucor, AutoGenomics, LonzaMiltenyi Biotec ir kitus pažangiausių technologijų mokslui ir medicinai tiekėjus.

Užtikriname ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų diegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą.

Laborama yra atestuota kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 standartu, įrodančiu, kad įmonė veikia nuolat tobulindama paslaugų kokybę. Sertifikacinį auditą atliko Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch, kuris patvirtina, kad įvertino organizacijos vadybos sistemą ir nustatė, jog ji atitinka ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto reikalavimus.

Sertifikavimo sritys:  In Vitro diagnostikos, Mokslo tyrimų ir laboratorijų įrangos prekyba, diegimas, aptarnavimas, techninė priežiūra; susiję vartotojų mokymai. 

Kompanijos Laborama kolektyvas – tai laboratorinių technologijų specialistai, puikiai išmanantys produktų specifiką, siekiantys kiekvienam klientui pasiūlyti labiausiai konkrečios laboratorijos poreikius atitinkantį sprendimą ir pasiruošę greitai išspręsti Jums kilusius klausimus.